top of page

Proč si pořídit klimatizaci?

Člověk se subjektivně cítí nejlépe při teplotách 21-24 stupňů Celsia. Jak vyšší, tak nižší teploty na lidský organismus působí negativně. Máte-li horko doma, ztrácí domov funkci místa odpočinku. Cítíte se unavení, podráždění, v noci se nevyspíte. Je-li horko na pracovišti, špatně se soustředíte, hůře se vám komunikuje s kolegy, klesá pracovní výkonnost, musíte více dbát na dodržování pitného režimu.

Moderní technologie už zaručují zachování tepelné pohody i při těch nejhorších vedrech. Ať už fungují na principu chlazení vodou nebo na principu odpařování plynu, ať je to nejmenší nástěnná klimatizace, centrální klimatizace do kanceláře, průmyslová klimatizace, všude lze zajistit tepelnou pohodu.

Už dávno neplatí, že byste se klimatizaci museli přizpůsobovat, nebo že by se jí musela přizpůsobovat budova. Nabízíme širokou škálu klimatizačních jednotek, ze kterých umíme vybrat přesně tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

 

Nechcete si pořídit klimatizaci, protože se bojíte, že se nachladíte nebo budete častěji nemocní? Naučíme vás, jak klimatizaci správně nastavit a chovat se v klimatizovaných místnostech, aby jste zůstali vždycky zdraví.   

 

Podívejte se na naši kompletní nabídku  klimatizací. Klimatizace a chlazení místností není jen pro bohaté "co na to mají". S naší akční nabídkou si můžete pořídtit klimatizaci opravdu každý. 

bottom of page